Jak si představujeme Boha? Jaký je Bůh? Jaký chceš, aby byl? Chceme aby… Bůh odpovídal našim představám? Je to starý pán na obláčku, který nám splní všechna naše přání? Je v dnešní době vůbec relevantní? Dá se Bůh nějak koupit? Řídí všechno kolem nás? Je to rebel!? Ale hlavně je přece rodič a my jsme Boží děti, ne?
To je téma akce, na kterou se těšíš celý rok! Je to již 20letá tradice, že poslední týden v srpnu (tentokrát 20.-27. 8. 2023) strávíme společně s celou mládeží na Letním seniorátním týdnu. Nenechte si ujít různorodé dílny, sport, společenství, zábavu i volný čas dělat absolutně cokoliv. Letos také budeme volit nový SOM i SEM, takže milovníci hlasování si užijí své. Také hledáme do organizátorských týmů ochotné mládežníky, tak kandiduj!
—————
Cena za celý pobyt: při přihlášení do 6. 8. pro členy SEMu 1750,- Kč, pro nečleny 2000,- Kč.
Pokud se nacházíte ve špatné finanční situaci, napište nám a individuálně se můžeme domluvit na slevě/prominutí poplatku za pobyt.
Doporučený věk: 15 – 30+
Datum: 20. – 27. 8. 2023
Ubytování: Skautské centrum Domašov
Bližší informace budou doplněny postupně.
Akci finančně podporuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
—————
Případné dotazy je možno směrovat na Messenger či mail
nebo na hlavního vedoucího akce
Toma Domese
nebo také na pana předsedu (zvláště, pokud chcete kandidovat 😃)
Honzu Dostála

Naposledy upravil/a msmladez, 14. 5. 2023.