Jídlo na plese

Zveme vás na mezigenerační ples (nejen) moravskoslezské mládeže, který se bude konat 18. 2. v orlovně ve Velké Bystřici. A to nejen mládež, ale i rodiče, prarodiče, tety a strýce, faráře a farářky! Oficiální začátek je v 19.00, nicméně můžete přicházet již od 18.00, kdy se otevře sál.

Tématem plesu je vesmír, můžete proto přijít vhodně oblečeni, či jinak naladěni.

K tanci a poslechu nám bude hrát kapela Old School.

Při přihlášení do 4. 2. a zaplacení do 11. 2. je cena za jednu vstupenku 260,- Kč (plus transakční poplatek 10 Kč na nákup) a na místě pak 300,- Kč, pro dobrovolníky a při koupení 4 a více vstupenek platí cena 210,- Kč za osobu (plus transakční poplatek 10 Kč na nákup), na místě pak 250,- Kč.

Nabízíme přespání v sokolovně (kousek od orlovny). Potřebujeme dopředu vědět, kolik lidí by o tuto možnost mělo zájem (zájem indikujte v rezervačním formuláři). Spí se na zemi, a je tudíž nutný vlastní spacák a karimatka.

Kapacita sálu již byla naplněna. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Akci pořádá seniorátní odbor mládeže moravskoslezského seniorátu, v případě dotazů pište na: [email protected] Projekt je financován s podporou grantového systému ČCE pro diakonické a rozvojové projekty.

Naposledy upravil/a msmladez, 16. 2. 2023.